Картини за номерами по фото | Brightcolor

+38 (093) 077-50-67

6 лайфхаків для початківців

Лайфхак #1
Облаштування творчої зони

Оберіть будь-яке світле місце, де вам буде зручно малювати. Для комфорту поряд треба розмістити зображення готової картини, фарби, пензлики, полотно з нанесеними номерами, контрольний лист, склянку з водою для промивання пензлів.

Лайфхак #2
Підготовка фарб

Фішка в тому, що ніякої підготовки не потрібно! Вам не треба змішувати чи розводити фарби, щоб отримати потрібний відтінок чи ефект. Ми про все потурбувалися. В кожному комплекті є потрібна кількість пронумерованих фарб, необхідних для створення картини. Вони ідеально компонуються за кольоровою гамою, тож у вас вийде картина, точнісінько як на фото.

Лайфхак #3
Зберігання фарб

Не відкривайте всі фарби одночасно, користуйтеся тільки тими відтінками, що потрібні вам в конкретний момент. І завжди щільно закривайте кришечки на контейнерах після малювання. Ви ж не хочете, щоб фарби пересохли, правда?:)

Лайфхак #4
Догляд за пензлями

Не залишайте пензлики у склянці з водою. Промийте їх у проточній воді з милом, “просушіть” серветками та складіть у набір для малювання. Не використовуйте для очищення агресивні хімічні засоби. Краще — одразу витирати залишки фарби серветками. Пензлі повинні висихати природним шляхом, не використовуйте фен чи обігрівач.

Лайфхак #5
Як малювати

Немає жодного “правильного” підходу до малювання. Це творчість і арт-терапія, тому “правильно” — це так, як вам подобається.
Ви можете обрати одну з технік або вигадати власну:
  • “лінія за лінією” — від верхнього краю картини до нижнього;
  • “від заднього плану до переднього” — спочатку зафарбовуються обʼєкти на задньому плані, потім — на передньому, це оптимальний варіант для пейзажів;
  • наш улюблений підхід — малювати так, як подобається. Починайте промальовувати ті елементи, заради яких ви й купили портрет по номерах. Ми впевнені, що хобі повинне приносити радість і задоволення.
Для акценту на певних лініях чи зонах фарбу краще наносити товстим шаром. Це додасть полотну рельєфності. Чим густіше нанесена фарба, тим більш текстурною вийде картина.
Якщо ви обрали якийсь певний сектор до замальовування – не поспішайте замальовувати Код кольору, адже їх в секторах не так багато, і, якщо Ви  не закінчите розфарбовувати весь сектор сьогодні, наступного разу, коли повернетесь до малювання Ви можете не знайти  відповідну позначку.

Лайфхак #5
Маленькі секрети для професійних ефектів

  • Губка, ватна паличка та зубочистка — найкращі помічники, якщо ви хочете додати картині професійних художніх ефектів.
  • Шматочком губки можна зробити плавні переходи та градієнт.
  • Ватною паличкою — прибрати свіжу фарбу, якщо раптом ви нанесли її забагато.
  • За допомогою зубочистки зручно працювати з найменшими деталями та найтоншими лініями.
Малюйте, творіть і отримуйте від цього задоволення!