Картини за номерами по фото | Brightcolor

+38 (093) 077-50-67

Щоб наша співпраця була комфортною, зверніть увагу на такі умови оплати і доставки:

Оплата

→ Для замовлення картини вам необхідно прислати фото, для майбутнього макету. Якщо ви не знаєте яке фото обрати, наш менеджер вас проконсультує, а також ви можете переглянути вимоги до фото на нашому сайті. ​Стандартні макети робляться безкоштовно.

​→ Для замовлення “Преміум” набору з макетом від дизайнера вноситься предоплата 100 грн. Після предоплати макет картини розробляється вручну дизайнером та узгоджується з вами. Ви можете внести правки й отримати наступний оновлений ескіз безкоштовно.

Якщо вам усе подобається і ви погоджуєте макет, ми виготовимо картину протягом 1-2 робочих днів, після здійснення вами оплати її вартості.

Доставка

 Ми доставляємо замовлення в усі міста України, де працюють відділення “Нової Пошти”.

Доставлення картини зазвичай займає 1-2 дні в обласні центри, до 3 днів — у районні.

Доставлення посилки оплачує отримувач. Якщо ви замовляєте картину на подарунок, можна одразу сплатили вартість доставлення. Тоді ваша близька людина просто забере свій подарунок на “Новій Пошті”.

Ми не пакуємо картини в картон (крім акцій з безкоштовною доставкою). Картина передається на пошту в захисній плівці. Упаковка в картон здійснюється на “Новій Пошті”. згідно чинних тарифів пошти.

→ Номер ТТН з’явиться у вас в додатку “Нової Пошти”, щойно замовлення відправиться за адресою, яку ви вказали в заявці